Kdo jsem

 
 Mgr. Jarmila Voženílková   
 

Odmalička mám ráda pohyb a už od tří let jsem se věnovala baletu a postupně pak všem možným sportovním aktivitám. Moje cesta k józe začala tak, že jsem kdysi dávno absolvovala certifikační kurz Body and Mind a několik roků vedla lekce powerjógy.

Stále větší zájem o filozofii a praktikování jógy mě přivedl do jižní Indie, do ašrámu na břehu Indického oceánu. Pod vedením indického učitele Harilalji Acharya a jeho ženy Meery Karanath jsem v lednu a v únoru 2011 úspěšně absolvovala kurz jógové terapie a obdržela certifikát Yoga Therapy Instructor - Certified by Yoga Alliance International, Arshayoga. V roce 2013 jsem absolvovala certifikovaný učitelský kurz yin yogy pod laskavým vedením učitele Sebastiana Pucelle. Yin yoga se tak stala mojí novou láskou. Jsem lektorka hathajógy, jógové terapie, jógy pro děti a yin yogy.

Jsem také metodik a lektor vzdělávacích akreditovaných programů pro pedagogy v oblasti jóga pro děti, speciální pedagog, psychoterapeutka, astroložka. 

Provozuji v Ostravě jógové studio Satori, jehož jsem majitelkou. Vedu kurzy jógy, vzdělávací semináře, soukromé lekce jógy a konzultace jógové terapie.

Jóga mě přivedla na nekončící cestu sebepoznání a dobrodružného putování. Při něm jsem potkala spoustu zajímavých lidí, prožila silné a někdy i bolavé okamžiky prozření. Děkuji za ně a děkuji za to, že jsem se mohla dát cestou jógy, tedy cestou vědomého života.